ul. Białostocka 9, 17-200 Hajnówka / e-mail: biuro@redbus.com.pl / tel: 85 655 10 13

Nauczycielu, dołącz do nas!

Jeśli jesteś osobą która:

  • CHĘTNIE UCZY DZIECI i ma do nich dużo cierpliwości

  • CZERPIE POMYSŁY NA CIEKAWE ZAJĘCIA, które są dla dzieci angażujące i pobudzające ciekawość

  • PRAGNIE, ABY DZIECI NABYWAŁY KOMPETENCJE poprzez zabawę poznając świat dookoła

  • CHĘTNIE ROZMAWIA Z LUDŹMI nawiązując relacje pełne szacunku

  • WSPÓŁPRACUJE z innymi

  • NALEŻYCIE WYPEŁNIA OBOWIĄZKI i chce rozwijać swoje umiejętności pod skrzydłami pomocnej właścicielki

 Aplikuj! Prześlij swoje CV w formacie pdf oraz list motywacyjny, w którym odpowiesz na następujące pytania:

Co jest dla Ciebie ważne w pracy nauczyciela, jakimi wartościami się kierujesz?

Czego oczekujesz od miejsca pracy?

Adres e-mail: biuro@redbus.com.pl

Oferowane warunki:

  • Wynagrodzenie zasadnicze 3500 - 5000 zł brutto plus dodatek stażowy i inne, przy umowie o pracę

  • Praca w zgranym zespole pasjonatów nauczania, który się wspiera, a nie rywalizuje

  • Dostęp do podręczników, materiałów i pomocy dydaktycznych, pomocy naukowych, platform edukacyjnych potrzebnych do prowadzenia zajęć

  • Do dyspozycji laptop, laminarka, xero

  • Pomieszczenie socjalne, gdzie można napić się herbaty/kawy i porozmawiać z innymi współpracownikami

  • Pełne wdrożenie przed przystąpieniem do pracy oraz opieka metodyczna w trakcie pracy,

  • Prowadzenie zajęć w małych, 20 osobowych grupach

  • Praca w nowoczesnym, przestronnym i przyjaznym przedszkolu.

  • masz uprawnienia pedagogiczne lub studiujesz i niewiele brakuje Ci do ich uzyskania,
  • masz przygotowanie lub doświadczenie pedagogiczne zdobyte podczas pracy lub opieki nad dziećmi

bądź

  • możesz pochwalić się bardziej prywatnym doświadczeniem w tym zakresie,
  • biegle posługujesz się językiem polskim,
  • odpowiedziałeś tak na pytania z pierwszej części ogłoszenia i czujesz, że to praca dla Ciebie.

Dlaczego my?

Głęboko wierzymy, że przedszkole to nie tylko opieka, gdzie dzieci czekają aż rodzice skończą pracę.
TO ZNACZNIE WIĘCJE!  Dla nas to miejsce stworzone po to, by zapewniać dzieciom jak najlepszy start w przyszłość, wspierać ich harmonijny rozwój w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa.  Jesteśmy po to, aby wspomóc rodziców w trudnym procesie kształtowania dziecięcych kompetencji, z których będą korzystać w przyszłości.

U nas poznają świat, uczą się rozwiązywać sytuacje rówieśnicze, poznają emocje i uczą się sobie z nimi radzić. Rozwijają się fizycznie i nabywają wiedzy o otaczającym środowisku.  Dążymy do tego, aby nasze przedszkolaki czerpały przyjemność z nauki, zabawy, języka angielskiego. Dlatego przygotowujemy dla nich kreatywne, zaskakujące zajęcia.  Stosujemy nowoczesne metody nauczania, a także wdrażamy pozytywną dyscyplinę, aby każdy przedszkolak czuł się tu jak w domu i chętnie spędzał u nas czas. Traktujemy wszystkich z szacunkiem, słuchamy potrzeb, cieszymy się z sukcesów, wyciągamy wnioski z błędów.

Twoje zadania i obszar odpowiedzialności

Twoją rolą w naszym przedszkolu będzie prowadzenie grupy przedszkolnej z pomocą drugiego członka kadry. Razem będziecie prowadzić zajęcia, zabawy, organizować wyjścia, imprezy, uroczystości.  Do tego celu będziecie mieli do dyspozycji bogate zaplecze przedszkolne od materiałów biurowych począwszy, po wewnętrzną salę zabaw, plac zabaw na zewnątrz, ogród, sad oraz farmę zwierząt.

W praktyce twoje zadania polegać będą na:

  • DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO dzieci, zarówno fizyczne jak i psychiczne
  • PROWADZENIE atrakcyjnych zajęć dydaktycznych
  • PRZYGOTOWANIE zajęć wg. planu miesięcznego z uwzględnieniem aktywności indywidualnej dzieci
  • REALIZOWANIE podstawy programowej biorąc pod uwagę priorytety przedszkola
  • KONTAKT i nawiązanie relacji z rodzicami oraz innymi członkami zespołu
  • PUBLIKOWANIE treści / postów na fanpage przedszkola oraz ClassDojo
  • PROWADZENIE dziennika zajęć oraz dokumentacji nauczycielskiej.

Nie zapomnij o klauzuli RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).