ul. Białostocka 9, 17-200 Hajnówka / e-mail: biuro@redbus.com.pl / tel: 85 655 10 13

Samorealizacja rodziców…

Samorealizacja rodziców…

...czyli Ty i Twoje potrzeby, Rodzicu, są równie ważne! Oczywistym jest, że kiedy na świecie pojawiają się dzieci – stają się całym naszym światem i przysłowiowym oczkiem w głowie. Jest jednak w nas, ludziach coś, co trudno precyzyjnie określić słowami, ale co sprawia, że nie tylko chcemy utrzymywać się przy życiu – a to życie przeżywać realizując się. Dlatego dla zdrowia psychicznego i dzieci i przede wszystkim ich rodziców, ta kwestia jest szalenie ważna. 

To przede wszystkim właśnie praca (zwłaszcza taka, w której czujemy się spełnieni) pomaga nam na odkrywanie i wzbogacanie własnej osoby oraz czerpanie satysfakcji właśnie z samorealizacji.

Z racji tej fundamentalnej funkcji przedszkola, którą jest opieka nad dzieckiem – Rodzic, jest w stanie nie tylko spełniać się zawodowo, ale także robić to ze świadomością, że jego dziecko równolegle wszechstronnie się rozwija.    

Aby w pełni skupić się na swojej pracy, potrzebne jest przeświadczenie o wysokiej jakości przedszkola, do którego dziecko uczęszcza. Pełny spokój rodzicowi daje poczucie, że dziecko jest zaopiekowane w każdym możliwym aspekcie.