18-03-2019

Drodzy Rodzice!

Czy chcielibyście, aby Wasza pociecha rozpoczęła swoją przygodę ze szkołą przygotowana najlepiej jak to możliwe?

Aby gotowa była zarówno pod względem fizycznym, emocjonalnym, społecznym jak i poznawczym?

Jeśli tak – proponujemy Państwu ostatnie wolne miejsca na rok szkolny 2019/2020 dla dzieci urodzonych w roku 2013.

Oferujemy rozwój, zabawę i opiekę!

Zapewniamy:

• realizację podstawy programowej,
  • zajęcia z j. angielskiego prowadzone innowacyjną metodą Teddy Eddie,
  • własną strefę zdrowia i ekologii (fikoland, plac, zabaw, sad, ogród warzywny itd.),
  • grupowe zajęcia logopedyczne,
  • udział w międzynarodowym programie wspierającym zdrowie psychiczne dzieci „Przyjaciele Zippiego”...

...a także wiele innych atrakcji!

Wszelkie zapytania prosimy kierować pod nr tel. 85 655 10 13 bądź mailowo na adres: biuro@redbus.com.pl

Przygotuj swoje dziecko do szkoły z Przedszkolem Red Bus Kids!