21-04-2017

DZIEŃ OTWARTY W RED BUS KIDS

6 maj 2017 r. (sobota)

Już 6 maja 2017 r. (w sobotę) serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi na dzień otwarty w naszym przedszkolu.

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej to przełomowy moment w życiu dziecka i jego rodziców. Stanowi on często pierwszą okazję do kontaktu z grupą rówieśników.

Aby ułatwić dzieciom proces przyszłej adaptacji i już teraz zapoznać z nowym miejscem, jakim jest nasze przedszkole - zapraszamy na zajęcia otwarte.

Zajęcia będą okazją do zapoznania się z przedszkolem, a jednocześnie dostarczą pozytywnych skojarzeń z nowym miejscem.

Zajęcia otwarte planowane są dla zgłoszonej grupy dzieci. Będą one miały charakter zorganizowanego 2 godzinnego bloku zajęć.

W planie zwiedzanie przedszkola, zabawy grupowe, zabawy z muzyką, prace plastyczne.

Zapraszamy rodziców do wspólnego uczestnictwa w zajęciach razem z dziećmi.

Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do 28 kwietnia 2017 r. w formie mailowej na adres: biuro@redbus.com.pl lub pod nr telefonu 85 655 10 13.