17-06-2014

Wakacje 2014

Grupy Wakacyjne

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że wakacje w Red Bus Kids rozpoczynają sie 1 lipca 2014 (wtorek), a kończą 28 sierpnia 2014 (czwartek). 30 czerwca oraz 29 sierpnia to dni, w których obowiązywać będzie przerwa techniczna na sprawdzenie stanu technicznego mebli, urządzeń oraz zabawek, a także na przygotowanie sal do przyjęcia dzieci na wakacje. Godziny pracy przedszkola pozostają bez zmian; przedszkole będzie czynne w godzinach 7.00 -17.00.

Rodziców dzieci, które będą korzystały z przerwy wakacyjnej prosimy o uporządkowanie szafeczek (w przyszłym roku dzieci będą mieć przydzielone inne miejsce).

Dzieci które, będą uczęszczały do przedszkola na wakacjach prosimy o zaopatrzenie w :

• butelki z wodą badź bidony (w przedszkolu dostepna jest woda więc będą one uzupełniane), w przypadku bidonów prosimy o codzienne mycie, okresowe wyparzanie,

• kremy w spray-u z filtrem UV niebrudzace,

• nakrycia głowy (np. kapalusze),

• komplet ubranek na zmianę

• kapcie
  • podpisane ręczniki 30cm x 30cm z pętelką

• podpisana szczoteczka do zębów

• podpisana pasta do zębów Elmex

Dla dzieci, które będą leżakować (bądź spać), prosimy o przyniesienie poduszeczki, kołderki lub kocyka.

Do zobaczenia na Wakacjach.!!!