10-03-2014

DZIEŃ OTWARTY W RED BUS KIDS

22.03.2014

22 marca 2014 (w sobotę) o godz. 10:00 serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi na dzień otwarty w naszym przedszkolu.

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej to przełomowy moment w życiu dziecka i jego rodziców. Stanowi on często pierwszą okazję do kontaktu z grupą rówieśników. Aby ułatwić dzieciom proces przyszłej adaptacji i już teraz zapoznać z nowym miejscem, jakim jest nasze przedszkole, zapraszamy na zajęcia otwarte. Zajęcia będą okazją do zapoznania się z przedszkolem, a jednocześnie dostarczą pozytywnych skojarzeń z nowym miejscem.

Zajęcia otwarte planowane są dla zgłoszonej grupy dzieci. Będą one miały charakter zorganizowanego 2 godzinnego bloku zajęć. W planie zwiedzanie przedszkola, zabawy grupowe, zabawy z muzyką, prace plastyczne. Zapraszamy rodziców do wspólnego uczestnictwa w zajęciach razem z dziećmi.

Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w formie mailowej na adres: biuro@redbus.com.pl lub pod nr telefonu 85 655 10 13.