• Slajd 1
  • Slajd 1
  • Slajd 1

Aktualności

25-02-2014

"Przygody Koziołka Matołka"

Lekka i dowcipna inscenizacja przygód słynnego Koziołka Matołka.

Sympatyczny Koziołek Matołek wyrusza w niezwykłą podróż do Pacanowa, gdzie jakoby podkuwa się kozy, przeżywając przy tym niezliczoną ilość niebezpiecznych ale jakże emocjonalnych przygód. W zabawnej wyprawie towarzyszyć mu będzie wiele niezwykłych, bajkowych postaci, takich jak: Agent Kruk, Lisek Chytrusek, Czerwony Kapturek i Wilk, Kopciuszek i Książę ze zgubionym pantofelkiem, Królewna Śnieżka, czy wreszcie Piękna Kózka, które pomogą naszemu łatwowiernemu bohaterowi wyjść cało z licznych opresji, pokazując mu przy tym wartość prawdziwej przyjaźni.
To niezwykle kolorowe, radosne (a zarazem pouczające!) widowisko z pomysłową scenografią, oryginalnymi pomysłami i rytmicznymi piosenkami, przeniesie widzów w przyjazny, bajkowy swiat ulubieńca polskich dzieci, które nieprzerwanie bawi i wychowuje kolejne pokolenia.

W dniu 21.03.2014 (piątek) o godzinie 10:00 w Hajnowskim Domu Kultury odbędzie się impreza edukacyjna pt. „Przygody Koziołka Matołka”w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego w Krakowie.

Koszt biletu 15 zł.(opłatę można uiścić w sekretariacie).